تأیید حساب کاربری | User Account Approval

 

تأیید ، رد ، غیرفعال کردن حسابهای کاربری

به صورت دستی حساب های کاربری را تأیید یا رد کنید یا حتی آنها را برای یک دوره موقت غیرفعال کنید تا از ورود به سایت جلوگیری کنید.

 

آیا می خواهید در ثبت نام کاربران و حساب کاربری جدید دقت کنید؟ و بعد از عضویت، آنها را به صورت دستی تأیید یا رد کنید؟ یا حتی آنها را برای یک دوره موقت غیرفعال کنید تا از ورود به سایت جلوگیری کنید؟

یوزر اکانت اپرووال یکی از افزودنی های دیجیتس است  که با آن می توانید به صورت دستی حساب های کاربری را تأیید یا رد کنید یا حتی آنها را برای یک دوره موقت غیرفعال کنید تا از ورود به سایت جلوگیری کنید.

 

√ حتی می توانید برای نقش کاربری خاصی (مثلا کاربران مشتری یا نویسنده و یا هر دو)تایید خودکا را فعال کنید تا اتوماتیک عضویت آنها فعال شود و نیازی به تایید توسط مدیر نداشته باشد.

 

5f016f96f0f9d102f163ad39.jpg

 

ویژگی ها

 

۱- تایید : کاربران تازه وارد شده تا تأیید حساب کاربری خود قادر به ورود به سیستم نخواهند بود. آنها پیامی دریافت می کنند که حساب آنها در انتظار تأیید است.

 

۲- رد کردن : اگر حساب جدیدی که به تازگی ایجاد شده است، رد شود ، دیگر نمی توانند به سایت شما وارد (لاگین) شوند و اطلاعی دریافت می کنند که حساب آنها رد شده است.

 

۳- غیرفعال کردن : می توانید هر یک از حساب های تأیید شده را به طور موقت یا دائمی غیرفعال کنید ، بنابراین حتی اگر حساب آنها در زمان ثبت نام تأیید شده باشد ، با این کار می توانید در آینده دسترسی آن کاربر را مسدود کنید.

 

۴- تأیید خودکار : این افزونه همچنین دارای ویژگی ای برای تأیید خودکار نقش های کاربر مورد نظر شماست.

برای مثال: شما دو نوع ثبت نام دارید ، یکی برای مشتریان و دیگری برای فروشندگان. و شما می خواهید کلیه مشتریان جدید را به طور خودکار تأیید کنید (تا به محض عضویت بتواند در سایت لاگین کنند) و فقط کاربران فروشنده جدید را بصورت دستی تأیید کنید.که کاربر نتواد تا تایید شدن توسط مدیر سایت، لاگین کرده و از پنل استفاده نمایید.

 

5ef5a5d4ca632a092e1bda86.jpg


فروش اورجینال افزونه دیجیتس با تضمین کارکرد و پشتیبانی واقعی در ژاکت

 

خرید اددان تأیید حساب کاربری | User Account Approval