درگاه پیامک بر اساس کشور | Country Based SMS Gateway

اددان درگاه پیامک بر اساس کشور برای افزونه دیجیتس | Country Based SMS Gateway

با این اددان برای افزونه digits تنظیم پنل های پیامکی مختلف برای کشورهای مختلف برای به حداقل رساندن هزینه و افزایش دسترسی و ارسال راحت تر امکانپذیر میباشد.

اگر شما کاربرانی از کشورهای مختلف دارید، و برای عضویت و یا ورود باید به کشورهای مختلف پیامک کد تایید ارسال شود، ممکن است این کار باعث هزینه های بیشتر شود و یا ارسال پیامک به دلیل بین المللی نبودن پنل پیامکی شما انجام نشود!

اما اگر برای ارسال به هر کشور از درگاه مخصوص آن کشور و یا درگاهی که ارسال پیامک بین المللی دارد استفاده کنید، هم هزینه شما برای ارسال پیامک کمتر میشود و هم مشکل عدم ارسال پیامک رفع میشود.

با استفاده از این اددان میتوانید برای هر کشور و یا ترکیبی از کشورهای مختلف پنل های پیامکی مختلفی تنظیم نمایید.

مثال: برای کشور ایران درگاه پیامکی رنگینه را تنظیم نمایید و برای کشور ترکیه درگاه کاوه نگار(ارسال بین الملل در این پنل فعال است)، زمانی که کاربری از ایران شماره خود را وارد میکند ارسال پیامک از درگاه رنگینه انجام میشود و اگر کاربری از کشوری به غیر از ایران شماره موبایل خود را وارد کند ارسال پیامک از درگاه کاوه نگار انجام میشود.

 

ویژگی ها:

  • از چندین درگاه پیامکی میتوانید استفاده نمایید
  • هزینه های شما برای ارسال به کشورهای مختلف کاهش پیدا میکند
  • مشکل عدم ارسال پیامک از درگاهی که ارسال به کشورهای خارجی ندارد رفع میشود و میتوایند برای کشورهای خارجی از درگاه دیگری استفاده نمایید
  • ترکیبی از پنل های پیامکی مختلفی را میتوانید ایجاد و تنظیم کنید

 آموزش استفاده از درگاه پیامک بر اساس کشور | Country Based SMS Gateway

 

با فعال کردن این اددان افزونه دیجیتس، صفحه تنظیمات پنل پیامکی شبیه تصویر زیر خواد شد.

اددان Country Based SMS Gateway تنظیمات خاصی ندارد  و فقط دارای تنظیم درگاه پنل پیامکی برای کشورهای مختلف است.

 

افزودن گروه

با کلیک بر روی این گزینه ، یک درگاه پنل پیامک دیگر را میتوانید اضافه کنید و به شما این امکان را می دهید تا یک کشور یا گروهی از کشورهایی را که می خواهید با استفاده از آن پنل پیامکی ، پیام کوتاه یا همان  OTP ارسال کنید را اضافه کنید.

 

همه کشورها

اگر در این گزینه پنل پیامکی را اضافه کنید، کد تایید ارسال شده توسط این درگاه پیامکی به همه کشورهایی که در لیست دیگر انتخاب نشده است، انجام میشود. اگر نمی خواهید برای همه کشورها پیامک ارسال کنید و فقط می خواهید از پنل پیامکی خاص برای هر کشور استفاده کنید، کافی است در این گزینه و در تنظیمات درگاه پیامکی عدد ۱۲۳ را وارد کرده و ذخیره نمایید. با این کار اسرال برای سایر کشورها غیرفعال میشود و فقط برای کشورهایی که در گزینه “افزودن گروه” انتخاب کردید ارسال انجام میشود.

  

فروش اورجینال افزونه دیجیتس با تضمین کارکرد و پشتیبانی واقعی در ژاکت

 

خرید افزونه دیجیتس

خرید اددان درگاه پیامک بر اساس کشور | Country Based SMS Gateway